Фонд «Оперета-Одеса»

Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного вже більше 60 років є одним з яскравих центрів культурного життя Одеси. Його слава давно вийшла за межі нашого міста. Трупа театру, що не знає собі рівних серед театрів музичної комедії і оперети, розвиває традиції першовідкривачів у жанрі, художні ідеї і школу сценічної майстерності. Особливе художнє явище вимагає особливої ​​уваги і підтримки в складних соціально-економічних умовах сьогоднішньої України. На превеликий жаль, при ситуації, що склалася у фінансуванні театру, неможлива ні повноцінна творча робота колективу, ні безаварійне функціонування споруд, ні оснащення сучасною світловою та звуковою технікою.

Завдання благодійного фонду «Оперета-Одеса» — об'єднання інтелектуальних, фінансових і технічних зусиль для найбільш повної реалізації творчого потенціалу нашого театру.

У 2013 році благодійний фонд «Оперета-Одеса» відкрив студію «Театральная продлёнка» для дітей від 5 до 15 років. Мета цього проекту — навчання дітей вокалу, акторської майстерності, хореографії, ораторському мистецтву, вміння володіти собою, а також передача професійними артистами Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного свого досвіду і знань підростаючому талановитому поколінню.

Ми звертаємося до вас з проханням взяти активну участь у акціях благодійного фонду. Якщо ви хочете продовжити традиції меценатства, пов'язати своє ім'я з видатним художнім явищем, яким є Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного, ви можете перерахувати особисті кошти або кошти підприємства у вигляді благодійного внеску на статутну діяльність фонду. Цей благодійний внесок не є об'єктом оподаткування і буде спрямований на соціальний захист працівників театру і стабілізацію його фінансового становища.

Банківські реквізити фонду

IBAN/Рах. № UA 463281680000000026002219931 в ПАТ «МТБ БАНК»
Код банку: 328168 
Код ЄДРПОУ: 26109484 

Юридична адреса фонду

Благодійний фонд «Оперета-Одеса», вул. Пантелеймонівська, 3, м. Одеса, 65012, Україна
+38 048 722-01-62, тел.
+38 048 724-41-04, тел./факс

Директор фонду

Олена Григорівна Редько директор-художній керівник театру заслужений працівник культури України