Ф. Легар

Весела вдова

оперета на 2 дії

Лібрето - В. Мас, М. Червінський

«Весела вдова» - одна з кращих оперет композитора Франца Легара, написана рукою майстра в розквіті сил. Тут знайшли вираз всі особливості його дару, всі грані його таланту: тяга до драматизму, мелодійна щедрість, тонке музичне чуття, почуття епохи в ракурсі жанру оперети.

Вдова з мільйонним статком, молода і красива, від шанувальників немає відбою - чому ж не веселитися? І вона влаштовує прийоми, танцює до упаду, приймає залицяння молодих гульвіс, але нікому не відповідає взаємністю: серце її зайнято. До того ж вона повинна вийти заміж за співвітчизника, щоб її стан не спливло за кордон! .. Скільки за цим слід інтриг і кумедних ситуацій! Як і належить в хорошій опереті. Ця історія - про молоду вдову - мільйонерка Ганні і про аташе чорногорського посольства в Парижі Данилові, їх зустрічі, яка спалахнула взаємної любові та обставин, що виникли на шляху до їх щастя. Фон, на якому розвивається дія, не менш колоритний: дипломатична метушня навколо проблеми - як би мільйони Ганни не достались чужинцеві, ліричні теми закоханих пар, місця, де відбувається дія: особняк посольства, маєток Ганни, шикарний кафешантан «Максим», світ блиску і краси ...

Франц Легар написав безліч оперет, вальсів, сонат, маршів і різних симфонічних творів. Але світову славу йому принесла саме представлена ​​30 грудня 1905 року оперета «Весела вдова».

Пропонуємо вам подивитися відеосюжети про виставу, а також почитати рецензію кореспондента газети «Вечірня Одеса».


 • Ігор Дідуркозаслужений діяч мистецтв України
 • Віолетта Ткач
 • Юрій Топузовзаслужений діяч мистецтв України
 • Олена Василькова
  Наталія Донцова
  Ірина Богай
 • Оксана Манзоруко
  Катерина Смольська

Прем'єра — 18 червня 2016 року

Рекомендований вік для перегляду вистави: від 10-ти років


Тривалість — 2 г 15 хв

Дати
 • 19 серпня 2018 р. неділя, 18:30