І. Поклад

Ніч перед Різдвом

мюзикл на 2 дії

Лібрето і вірші - А. Вратарьов

З дитинства знайомий кожному різдвяна розповідь про казкову історію кохання Вакули та Оксани, просочений духом фольклору, народних переказів і легенд, оживає на сцені під прекрасну музику Ігоря Поклада. Пригоди Вакули в пошуках черевичек для коханої, любов риса до Солохи - перед нами виникає особливий світ зі своїми правилами і законами. За старовинним веселим звичаєм в ніч перед Різдвом молоді хлопці і дівчата йдуть колядувати, вони співають пісні-колядки, бажають здоров'я і багатства, а шановні і шановані козаки, ходять один до одного в гості. І в цей цілком реальний світ настільки органічно вливається світ казковий, що, здається, ніби так і має бути. Світ казковий і реальний, приправлений гоголівським гумором, зливаються в єдине, яскраве і колоритне дійство. І, здається, що немає нічого звичайнішого ніж відьма, що вилітає в трубу, місяца, чорта, що скаче в руках , та й самого чорта ...

Передріздвяна атмосфера мюзиклу вихлюпується зі сцени в зал для глядачів і неможливо не поринути в цей чарівний світ української зимової ночі.

Пропонуємо вам подивитися відеосюжети про виставу, а також почитати рецензії Леоніда Кучеренко, а також кореспондентів «Таймера», «Культурометра», «Одеського вісника» і газети «СЛОВО».


 • Олена Леснікова
 • Юрій Топузовголовний хормейстер, заслужений діяч мистецтв України
 • Олексій Курдюмов
  Дмитро Узун
 • Ірина Богай
  Олена Василькова
  Наталія Донцова
  Наталія Любавіна
 • Оксана Манзоруко
  Катерина Смольська
 • Вадим Гоголін
  Лариса Клімова
  Людмила Пеленіс

Тривалість — 2 г 10 хв